KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16197356
nr 1619 7356
Harald Norrby
(f. 1928), Sverige
Oljemålning, Vinterlandskap. Signerad. Olja på pannå, 29x50 cm, yttermått inklusive ram: 36x57 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 13 maj 2024
kl 18:03:27
13/5 17:51:59
Harald Norrby
Läs mer om Harald Norrby